Grei Cup 11. og 12. juni

Vi stiller med lag! Alle foreldre må regne med en økt på 3 timer. Grei cup trenger også sponsorer, vet du om noen?

Bestilling av Treningsdresser

Christian må ha beskjed innen søndag 7. februar om dere vil bestille

Velkommen til Grei G08 Rødtvet

Besøk våre lagsider

18.10 17:00 Grei grus 5er A H
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -
18.10 17:00 Grei grus 5er A H
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -
18.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -  
18.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -  
17.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
17.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
10.10 17:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
18.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -  
18.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Skeid 4 -  
17.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
17.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
10.10 17:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
10.10 17:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
10.10 17:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
10.10 17:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
27.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Vålerenga 2 -  
27.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Vålerenga 2 -  
26.09 18:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll - Grei G2008R.Bjørnene -  
26.09 18:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll - Grei G2008R.Bjørnene -  
19.09 18:00 Grorud kunstgress 5er A B  
Grorud - Grei G2008R.Ulvene -  
19.09 18:00 Grorud kunstgress 5er A B  
Grorud - Grei G2008R.Ulvene -  
19.09 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Høybr/Stovn 2 -  
19.09 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Høybr/Stovn 2 -  
13.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grei 4 -  
13.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grei 4 -  
12.09 17:45 Haugerud kunstgress 5er A B  
Haugerud - Grei G2008R.Bjørnene -  
12.09 17:45 Haugerud kunstgress 5er A B  
Haugerud - Grei G2008R.Bjørnene -  
07.09 18:00 Klosterenga 5er Grus A B  
Lille Tøyen 3 - Grei G2008R.Ulvene -  
07.09 18:00 Klosterenga 5er Grus A B  
Lille Tøyen 3 - Grei G2008R.Ulvene -  
06.09 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vestli -  
06.09 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vestli -  
30.08 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Hasle-Løren 2 -  
30.08 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Hasle-Løren 2 -  
29.08 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 5 - Grei G2008R.Bjørnene -  
29.08 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 5 - Grei G2008R.Bjørnene -  
23.08 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Veitvet 3 -  
23.08 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Veitvet 3 -  
22.08 18:00 Øvre Foss 5er kunstg. B  
Grüner - Grei G2008R.Ulvene -  
22.08 18:00 Øvre Foss 5er kunstg. B  
Grüner - Grei G2008R.Ulvene -  
23.06 18:30 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
23.06 18:30 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
21.06 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Kjelsås 2 -  
21.06 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Kjelsås 2 -  
13.06 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga - Grei G2008R.Bjørnene -  
13.06 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga - Grei G2008R.Bjørnene -  
13.06 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 4 - Grei G2008R.Ulvene -  
13.06 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 4 - Grei G2008R.Ulvene -  
07.06 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Årvoll 2 -  
07.06 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Årvoll 2 -  
07.06 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Kjelsås 3 -  
07.06 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Kjelsås 3 -  
31.05 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Årvoll -  
31.05 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Årvoll -  
30.05 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
30.05 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
24.05 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grorud -  
24.05 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grorud -  
21.05 17:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
21.05 17:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
16.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2008R.Bjørnene - Haugerud -  
16.05 18:00 Grei grus 5er A B  
Grei 4 - Grei G2008R.Ulvene -  
16.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2008R.Bjørnene - Haugerud -  
16.05 18:00 Grei grus 5er A B  
Grei 4 - Grei G2008R.Ulvene -  
10.05 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Lille Tøyen 3 -  
10.05 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Lille Tøyen 3 -  
10.05 17:00 Rommen grus 5er A B  
Vestli - Grei G2008R.Bjørnene -  
10.05 17:00 Rommen grus 5er A B  
Vestli - Grei G2008R.Bjørnene -  
04.05 18:00 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
04.05 18:00 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
03.05 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Skeid 5 -  
03.05 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Skeid 5 -  
26.04 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grüner -  
26.04 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Ulvene - Grüner -  
25.04 17:00 Veitvet kunstgr. 5er A B  
Veitvet 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
25.04 17:00 Veitvet kunstgr. 5er A B  
Veitvet 3 - Grei G2008R.Bjørnene -  
19.04 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Hasle-Løren 3 -  
19.04 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2008R.Bjørnene - Hasle-Løren 3 -  
18.04 18:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er B B  
Kjelsås 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
18.04 18:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er B B  
Kjelsås 2 - Grei G2008R.Ulvene -  
26.03 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Veitvet -  
26.03 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Veitvet -  
26.03 14:00 Ammerudhallen B  
Vålerenga - Grei G2008R.Bjørnene -  
26.03 14:00 Ammerudhallen B  
Vålerenga - Grei G2008R.Bjørnene -  
19.03 18:30 Ammerudhallen B  
Rommen - Grei G2008R.Bjørnene -  
19.03 18:30 Ammerudhallen B  
Rommen - Grei G2008R.Bjørnene -  
19.03 17:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Oppsal -  
19.03 17:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Oppsal -  
05.02 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Haugerud 2 -  
05.02 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Haugerud 2 -  
05.02 14:00 Ammerudhallen B  
Koll - Grei G2008R.Bjørnene -  
05.02 14:00 Ammerudhallen B  
Koll - Grei G2008R.Bjørnene -  
22.01 19:00 Ammerudhallen B  
Kolbotn - Grei G2008R.Bjørnene -  
22.01 19:00 Ammerudhallen B  
Kolbotn - Grei G2008R.Bjørnene -  
22.01 18:00 Ammerudhallen B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
22.01 18:00 Ammerudhallen B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
08.01 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Bækkelaget -  
08.01 14:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Bækkelaget -  
08.01 13:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
08.01 13:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Vålerenga -  
11.12 19:00 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Rommen -  
11.12 19:00 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Rommen -  
11.12 18:00 Ammerudhallen B  
Veitvet - Grei G2008R.Bjørnene -  
11.12 18:00 Ammerudhallen B  
Veitvet - Grei G2008R.Bjørnene -  
20.11 12:30 Ammerudhallen B  
Oppsal - Grei G2008R.Bjørnene -  
20.11 12:30 Ammerudhallen B  
Oppsal - Grei G2008R.Bjørnene -  
20.11 11:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Koll -  
20.11 11:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Koll -  
06.11 19:30 Ammerudhallen B  
Haugerud 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
06.11 19:30 Ammerudhallen B  
Haugerud 2 - Grei G2008R.Bjørnene -  
06.11 18:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Hasle-Løren 2 -  
06.11 18:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Hasle-Løren 2 -  
30.10 10:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Kolbotn -  
30.10 10:30 Ammerudhallen H  
Grei G2008R.Bjørnene - Kolbotn -  
30.10 10:00 Ammerudhallen B  
Bækkelaget - Grei G2008R.Bjørnene -  
30.10 10:00 Ammerudhallen B  
Bækkelaget - Grei G2008R.Bjørnene -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products